0,00€

SERVIS TLMIČOV

Autorizované servisné centrum WP

Špecializujeme sa na servis profesionálnych tlmičov WP XACT PRO WP XPLOR PRO spolu s individuálnym nastavením priamo potrebám jazdca.

Poskytujeme montáž cartridge kitov s individuálnym nastavením priamo potrebám jazdca a možnosťou úpravy sériového zadného tlmiča.
WP XACT PRO 6500 určené do sériových obalov motokrosových tlmičov WP.
WP XPLOR PRO 6500 určené do sériových obalov endurových tlmičov WP.
WP XACT PRO 7500 určené do sériových obalov WP motocyklov s obsahom 50ccm alebo 65ccm.

Taktiež poskytujeme servis sériových tlmičov WP.Autorizované servisné centrum Kayaba

Špecializujeme sa na servis profesionálnych tlmičov KYB Factory kit spolu s individuálnym nastavením priamo potrebám jazdca a taktiež poskytujeme servis sériových tlmičov Kayaba určených pre motokros alebo enduro.

Poskytujeme montáž cartridge kitov KYBindividuálnym nastavením priamo potrebám jazdca a možnosťou úpravy sériového zadného tlmiča.Autorizované servisné centrum Showa

Špecializujeme sa na servis profesionálnych tlmičov Showa A-Kit spolu s individuálnym nastavením priamo potrebám jazdca a taktiež poskytujeme servis sériových tlmičov Showa určených pre motokros alebo enduro.Odborný servis Ohlins

Našim zákazníkom poskytujeme servis motokrosových a endurových tlmičov Ohlins a montáž cartridge kitov TTX s individuálnym nastavením priamo potrebám jazdca.

 


SERVIS DIELOV MOTORA


Oprava povrchovej úpravy valcov - NIKASIL

Zabezpečujeme opravu valcov tzv. nikasilom. Všetky valce (nikasil) nám opravuje firma Langcourt v Anglicku, ktorú oficiálne zastupujeme a ktorá má dlhoročné skúsenosti s týmto servisom. Po našich skúsenostiach v mnohých firmách a krajinách, sa nám firma Langcourt osvedčila najmä vysokou kvalitou a prijateľnou cenou.

Oprava nikasilu je výrazne lacnejšia alternatíva ako kúpa nového valca.
Kvalita a rozmerová precíznosť nikasilu od spoločnosti Langcourt, zodpovedá alebo prevyšuje vlastnosti nikasilu v novom valci.
VIAC O OPRAVE VALCA, NIKASILU

V prípade záujmu, nám zašlite Váš valec spolu s vyplneným FORMULÁROM a potom Vás budeme kontaktovať ohľadom bližších informácií – možností.
Aktuálny cenník a objednávkový formulár nájdete v sekcií na stiahnutie.